De TOP OSS CUP in Nederland .


Internationaal jeugdtoernooi Pokal001

We go ! Volg ons op Twitter, Facebook en Flickr

Met 65 spelers en begeleiders vertrekt KV Tervuren-Duisburg naar de Top Oss Cup in Oss, Nederland. Op de documenten in bijlage vinden jullie het detailprogramma voor de spelers en het speelschema voor vrijdag 26/05/2017.

Het speelschema vermeld ook nog eens alle contacten ter plaatse. Het schema voor zaterdag 27/05/2017 zal afhangen van de resultaten van vrijdag en proberen we zo snel mogelijk op de site te zetten.

Alle uitslagen kunt u in elk geval in real-time volgen op de website van de Top Oss Cup ( www.toposscup.nl ).

Uiteraard hopen wij op massaal veel supporters in de kleuren van KV Tervuren-Duisburg dat weekend

 

Programma voor de KVT-D spelers

Bloesjes1

 

Donderdag 25/05/2017

  •  56 spelers en 5 begeleiders vertrekken vanuit Pachthof met de bus

o Bus vertrekt rond 13.00 uur en rijdt naar hotel, Aankomst +- 15.30 uur

  •  15.30 uur tot 17.00 uur : Kamer in orde brengen, vrije tijd
  •  17.00 uur tot 18.00 uur : Briefing spelers door betreffende trainers/begeleiders
  •  18.00 uur tot 19.00 uur : Diner
  •  19.30 uur : Vertrek naar officiële opening

o Spelers, trainers en begeleiders in training + bijbehorende polo

  •  20.30 uur tot 21.30 uur : officiële opening
  •  21.30 uur : Terug naar hotel
  •  22.30 : Slapen

Vrijdag 26/05/2017

  •  6.30 uur : Opstaan
  •  7.00 uur : Ontbijt + afhalen lunchpakket
  •  8.00 uur : Vertrek met bus naar verschillende sportparken

o Stopplaats 1 : U13 – Sportpark Prinses Irene – Loo 8 – 5388 SB Nistelrode

o Stopplaats 2 : U15 – Sportpark SV Ruwaard – Slingerbergstraat 14 5344 GW Oss

o Stopplaats 3 : U17 – Sportpark SV Top – Mondriaanlaan 4 – 5342 CN Oss

  •  9.00 uur – 14.30 uur : Verschillende wedstrijden op diverse sportparken
  •  14.30 uur : Ophalen spelers door bus

o Afhaalplaats 1 : U17 – Sportpark SV Top – Mondriaanlaan 4 – 5342 CN Oss

o Afhaalplaats 2 : U15 – Sportpark SV Ruwaard – Slingerbergstraat 14 5344 GW Oss

o Afhaalplaats 3 : U13 – Sportpark Prinses Irene – Loo 8 – 5388 SB Nistelrode

  •  Na ophalen spelers terug naar Hotel
  •  16.00 uur – 18.00 uur : Vrije tijd
  •  18.00 uur : Diner
  •  19.00 uur : Vertrek bus naar zwembad Oss
  •  19.00 uur : Voor de niet zwemmers vrije avond
  •  19.30 – 21.30 uur : Zwemmen
  •  22.00 uur : Terug in hotel
  •  22.30 uur : Slapen

Zaterdag 26/05/2017

  •  6.30 uur : Opstaan
  •  7.00 uur : Ontbijt + afhalen lunchpakket
  •  8.00 uur : Vertrek met bus naar verschillende sportparken

o Stopplaats 1 : Afhankelijk van resultaat o Stopplaats 2 : Afhankelijk van resultaat o Stopplaats 3 : Afhankelijk van resultaat

  •  9.00 uur – 16.00 uur : Verschillende wedstrijden op diverse sportparken
  •  17.00 uur – 18.00 uur : Prijsuitreiking op verschillende sportparken
  •  18.00 uur : Ophalen spelers door bus

o Afhaalplaats 1 : U17 – Sportpark SV Top – Mondriaanlaan 4 – 5342 CN Oss

o Afhaalplaats 2 : U15 – Sportpark SV Ruwaard – Slingerbergstraat 14 – 5344 GW Oss

o Afhaalplaats 3 : U13 – Sportpark Prinses Irene – Loo 8 – 5388 SB Nistelrode

  •  Na ophalen spelers terug naar Hotel, tassen uit de kamers en in de bus
  •  19.00 uur : Diner
  •  20.00 uur : Vertrek bus vanuit Hotel naar Duisburg
  •  22.00 uur : Aankomst Duisburg

 

Overzicht toernooi

Bloesjes 2Donderdag         25-05-2017:

14:00 – 19:00       Ontvangst van de teams en inrichting slaapplaatsen.

15:30 – 17:30       Diverse spelactiviteiten op sv TOP complex.

17:30 – 20:30       Diner.

21:00 – 22:00       Officiële opening in het TOP Oss stadion.

Vrijdag                26-05-2017

07:00 – 09:00       Ontbijt.

09:00 – 13:00       Ochtend wedstrijden.

10:30 – 12:00       Voorrondes penalty bokaal in alle categorieën

13:00 – 17:30       Middag wedstrijden.

13:00 – 17:00       Vervolg Penalty bokaal in alle categorieën

16:30 – 19:00       Diner.

19:30 – 21:30       Gratis bezoek aan het Golfbad Oss voor alle deelenemers.

21:30 – 23:30       Gezellig samenzijn in het Clubhuis van sv TOP.

Zaterdag             27-05-2017:

07:00 – 09:00       Ontbijt.

09:15 – 17:30       Toernooi wedstrijden (eerst de laatste poulewedstrijden en daarna de finales)

17:00 – 18:00       Prijsuitreiking op de diverse complexen

17:00 – 19:30       Diner.

20:00 – 23:00       Live voetbal op grootbeeld scherm in Mondriaancollege

20:30 – 24:00       Afsluitende feestavond voor alle deelnemers in het clubhuis van sv TOP.

Gratis entree voor alle deelnemers aan het toernooi.

 

Reeksen

Categorie U17 

Cat Team Plaats Land Poule
U17 KV Tervuren-Duisburg U17 1 Tervuren Belgium A
U17 RSV 05 Göttingen U17 1 Rossdorf Germany A
U17 Pr Irene U17 1 Nistelrode Netherlands A
U17 TAVV U17 1 Ter Aar Netherlands A
U17 KV Mechelen U17 1 Mechelen Belgium B
U17 VFB Lette U17 1 Oelde Germany B
U17 PPSC U17 1 Schiedam Netherlands B
U17 Pr Irene U17 2 Nistelrode Netherlands B
U17 RFC Meux U17 1 Meux Belgium C
U17 AS Templeuve U17 1 Templeuve France C
U17 Ruwaard U17 1 Oss Netherlands C
U17 TOP U17 2 Oss Netherlands C
U17 SK Grembergen U17 1 Grembergen Belgium D
U17 C.S.M. Clamart U17 Clamart France D
U17 SCV’58 U17 1 Oss Netherlands D
U17 TOP U17 1 Oss Netherlands D
U17 SG Eder Frankenberg U17 1 Frankenberg (Eder) Germany E
U17 Nieuwkuijk U17 1 Oss Netherlands E
U17 SVW’27 U17 1 Heerhugowaard Netherlands E
U17 TOP U17 3 Oss Netherlands E

Categorie U15:

Cat Team Plaats Land Poule
U15 KV Tervuren-Duisburg U15 1 Tervuren Belgium A
U15 VFB Lette U15 1 Oelde Germany A
U15 De Alblas U15 1 Alblasserdam Netherlands A
U15 Pr Irene U15 1 Nistelrode Netherlands A
U15 KV Tervuren-Duisburg U15 2 Tervuren Belgium B
U15 Glejbjerg SF U15 1 Glejbjerg Denmark B
U15 Ruwaard U15 1 Oss Netherlands B
U15 vv Workum U15 1 Workum Netherlands B
U15 KSC Grimbergen U15 1 Grimbergen Belgium C
U15 AS Roquebrune Cap Martin U15 1 Roquebrune France C
U15 Margriet U15 1 Oss Netherlands C
U15 vv VEP U15 2 Woerden Netherlands C
U15 KV Mechelen U15 1 Mechelen Belgium D
U15 AS Templeuve U15 1 Templeuve France D
U15 OSS’20 U15 1 Oss Netherlands D
U15 Rijnvogels U15 2 Oss Netherlands D
U15 C.S.M. Clamart U15 Clamart France E
U15 SV Curslack Neuengamme U15 1 Hamburg Germany E
U15 Rijnvogels U15 1 Oss Netherlands E
U15 TOP U15 1 Oss Netherlands E
U15 TSV Holzhausen Rhwd U15 1 Fuldatal Germany F
U15 Fc Rijnvogels U15 3 Katwijk Netherlands F
U15 TOP U15 2 Oss Netherlands F
U15 vv VEP U15 1 Woerden Netherlands F

Categorie U13:

Cat Team Plaats Land Poule
U13/9 KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 Tervuren Belgium A
U13/9 RUS Givry U13/9 1 Givry Belgium A
U13/9 IF Lyseng U13/9 1 Arhus Denmark A
U13/9 VV Reiger Boys U13/9 Heerhugowaard Netherlands A
U13/9 KVK Westmalle U13/9 1 Westmalle Belgium B
U13/9 IF Lyseng U13/9 2 Arhus Denmark B
U13/9 VFL Sindorf 1928 U13/9 1 Kerpen Germany B
U13/9 TOP U11/9 1 Oss Netherlands B
U13/9 TOP U12/9 1 Oss Netherlands C
U13/9 Olympique Asmienois U13/9 1 Amiens France C
U13/9 SSV Bornheim U13/9 1 Bornheim Germany C
U13/9 sv Houten U13/9 1 Houten Netherlands C
U13/9 VK Holsbeek U13/9 1 Holsbeek Belgium D
U13/9 Auvers sur Olse U13/9 Auvers sur Olse France D
U13/9 VFB Lette U13/9 Oelde Germany D
U13/9 Pr Irene U13/9 2 Nistelrode Netherlands D

 

Programma voor de KVT-D ploegen

Programma wedstrijden van vrijdag 26 mei

Programma wedstrijden van zaterdag 27 mei

 

Voor alle verdere vragen kunnen jullie terecht bij :

Marcel Vermeire – Organisator en trainer U15 Prov. – +32 478 98 48 13 – marcel.vermeire@skynet.be, link naar de website: Top OSS Cup

Jeugdvoorzitter KVT-D:  Patrick Bervel

Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding KVT-D: Erwin Meheus