Toernooi Stefan Note: Programma


Vrijdag 25 Aug 2017

Uur Categorie Terrein A
18.00 dames KVTD-Perk
18.20 dames Microob Veltem – OHR
18:40 dames Perk – Microob Veltem
19:00 dames OHR – KVTD
19:20 dames KVTD – Microob Veltem
19:40 dames OHR – Perk
20:00 dames Finale + uitreiking medailles

Zaterdag 26 Aug 2017 (U9, U8, U7)

Uur Categorie Terrein A Terrein B Terrein C Terrein D
9.00 U7&U8 KVTD – Hoeilaart U7 Haasrode – Sterrebeek U7 Haasrode-Wijgmaal U8 Wemmel-Holsbeek U8
9.30 U7&U8 Haasrode-KVTD U7 Hoeilaart-Bierbeek U7 KVTD-Hoeilaart U8 Tempo Overijse-Evere U8
9.50 U7&U8 Tempo Overijse-KVTD U8 Hoeilaart-Evere U8 Holsbeek-Haasrode U8 Wijgmaal-Wemmel U8
10.10 U7&U8 KVTD – Sterrebeek U7 Haasrode-Bierbeek U7 Haasrode-Wemmel U8 Wijgmaal-Holsbeek U8
10.30 U7&U8 Sterrebeek-Bierbeek U7 Hoeilaart-Haasrode U7 KVTD-Evere U8 Hoeilaart-Tempo Overijse U8
10.50 U7&U8 Bierbeek-KVTD U7 Sterrebeek-Hoeilaart U7 2°groepA-2°groepB U8 1°groepA-1°groepB U8
11.05 Uitreiking medailles U7 en U8
11.10 U9 KVTD-Hoeilaart OHR-Veltem Kampenhout-Wijgmaal Herent-Lubbeek
11.30 U9 Hoeilaart – OHR Veltem-KVTD Wijgmaal-Herent Lubbeek-Kampenhout
11.50 U9 KVTD-OHR Hoeilaart-Veltem Herent-Kampenhout Wijgmaal-Lubbeek
12.10 U9 1° groepA-1° groepB 2° groepA-2° groep B 3° groepA-3° groepB 4° groepA-4° groep B

Zaterdag 26 Aug 2017 (U10, U11)

Uur Categorie Terrein A Terrein B
12.40 U10 KVTD-Hoeilaart Groot Dilbeek-OHR
13.00 U10 BOKA United – Hoeilaart Sterrebeek-Groot Dilbeek
13.20 U10 BOKA United – KVTD OHR-Sterrebeek
13.40 U10 1° groepA-1° groepB   2° groep A – 2° groep B
14.00 U11 ERC Hoeilaart-KVTD BOKA – Lubbeek
14.20 U11 Dilbeek-Nivellois Tempo Overijse – Haasrode
14.40 U11 Beersel-Wemmel KVTD – BOKA
15.00 U11 Lubbeek – Hoeilaart Diegem – Dilbeek
15.20 U11 Linden – Tempo Overijse Hoegaarden – Beersel
15.40 U11 BOKA – Hoeilaart KVTD – Lubbeek
16.00 U11 Nivellois-Diegem Haasrode-Liinden
16.20 U11 Wemmel – Hoegaarden 3C – 3D
16.40 U11 3A – 3B 2C – 2D
17.00 U11 2A – 2B 1C – 1D
17.20 U11 1A – 1B plaats 8&7
17.40 U11 plaats 3&4   plaats 5&6
18.00 U11 Finale      

Zondag 26 Aug 2017

Uur Categorie Terrein A Terrein B
9.30 U12 KVTD – Hoeilaart Kessel-Lo – Bonheiden
9.50 U12 BOKA – Haasrode Bonheiden – Merchtem-Wolvertem
10.10 U12 Haasrode-KVTD Hoeilaart – BOKA
10.30 U12 Merchtem-Wolvertem-Kessel-Lo
10.50 U12 KVTD – BOKA Hoeilaart – Haasrode
11.10 U12 2A – 2B 3A-3B
11.30 U12 Finale 1A-1B
11.50
13.00 U13 KVTD – Hoeilaart Kampenhout-Tempo Overijse
13.20 U13 BOKA United – Beerselrogenbos Kessel-Lo – OHR
13.40 U13 Vossem – KVTD Bonheiden – Tempo Overijse
14.00 U13 Hoeilaart – Beerseldrogenbos OHR – Kampenhout
14.20 U13 BOKA United – Vossem Kessel-Lo – Bonheiden
14.40 U13 Beerseldrogenbos- KVTD OHR – Tempo Overijse
15.00 U13 Hoeilaart – Vossem Kampenhout-Bonheiden
15.20 U13 BOKA United – KVTD Kessel-Lo – Tempo Overijse
15.40 U13 BOKA United – Hoeilaart Kampenhout – Kessel-Lo
16.00 U13 Beerseldrogenbos-Vossem OHR – Bonheiden
16.20 U13 1°groep A – 1° groep B 2° groep A – 2° groep B