Resultaten van deze week


Weekend: 02-05-06 mei

Boka United KVTD P1 : 1 – 5
KVTD P4 GR Vossem : 1 – 2
U21P Einer Mazenzele Opwijk : 3 – 1

Weekend: 28 – 29 Apr

KVTD P1 VC Houtem Oplinter : 2 – 2
Vilvoorde City KVTD P4 : 5 – 0
RWDM Girls Dames : 3 – 2
Reserven :
Wolfsdonk Sp U21P : 1 – 1
 U17P SC Out-Hoegaarden : 0 – 6
U15P KFC Herent : 3 – 4
U15R SK Pepingen Halle : FF
OHL U14 : 6 – 4

Weekend: 21 – 22 Apr

KVTD P1 FC Melsbroek : 4 – 1
Vilvoorde United KVTD P4 : 3 – 5
Dames KFC Eppegem : 12 – 0
Reserven Eindr Eizer : 4 – 0
U21P Asse-Zellik : 2 – 2
 VC Bertem-Leefdaal U17P : 6 – 1
KFC Eppegem U15P : 2 – 7
KFC Rhodienne- De Hoek U15R : 10 – 0
U14 KVC Sterrebeek : 1 – 1

 

Weekend: 14 – 15 Apr

HO Bierbeek KVTD P1 : 4 – 0
KVTD P4 VK Weerde : 6 – 0
Dames :
Reserven KVOC Sterrebeek : 1 – 2
Eendr. Mazenzele Opwijk U21P : 4 – 3
U17P FC Beigem : 2 – 5
U15P  Boka United : 1 – 8
KVC Linkebeek U15R : 8 – 3
ERC Hoeilaart U14 : FF

Weekend: 7 – 8 Apr

KVTD P1 KFC Strombeek : 2 – 2
K.Euro Kraainem KVTD P4 : 1 – 9
Dames Zemst Sp : FF
KVC Kessel-lo Reserven : 3 – 3
U21P KFC Meise : 2 – 1
 U17P Sp Kampenhout : 3 – 9
U15P VO Veltem : 2 – 4
U15R HO Huldenber : 5 – 2
U14 HO Bierbeek : 8 – 1

Weekend: 24 – 25 Mar

KVTD P1 KAC Betekom : 2 – 4
Bon Air KVTD P4 : FF

 

Weekend: 17 – 18 Mar

SC Aarscho KVTD P1 : 2 – 2
KVTD P4 Steenokkerzeel VO : 1 – 7
Dames :
SK Nossegem Reserven : uitgesteld
U21P Wolfsdonk : 1 – 4
U17P :
KFC Herent  U15P : 5 – 1
U15R ERC Hoeilaart : 1 – 15
U14 KVW Zaventem : 9 – 0

 

Weekend: 10 – 11 Mar

KVTD P1 RC Butsel : 2 – 0
OHR Huldenberg KVTD P4 : 1 – 1
Dames SK Pepingen-Halle : uitgesteld
Reserven FC Tildonk : 3 – 0
Asse-Zellik U21P : 3 – 3
 U17P VC Bertem-Leefdaal : 4 – 7
U15P KFC Eppegem : 0 – 6
Tempo Overijse U15R : 14 – 0
KFC Wezembeek-Oppem U14 : 17 – 2

Weekend: 3 – 4 Mar

VK Liedekerke KVTD P1 : 2 – 1
KVTD P4 FC Melsbroek : 2 – 3
Dames :
KFC Herent Reserven : 0 – 0
U21P Eendr Mazenzele Opwijk : uitgesteld
FC Beigem U17P : 3 – 3
U15P :
SK Pepingen-Halle U15R : uitgesteld
U14 OHL : uitgesteld

Weekend: 24 – 25 Feb

KVTD P1 KFC Meise : 1 – 3
FC Melsbroek KVTD P4 : 1 – 1
Dames VK Liedekerke : uitgesteld
OHL Reserven : 2 – 4
U21P KFC Meise : 2 – 3
Sp Kampenhout U17P : 3 – 2
U15P HO Veltem : 1 – 6
U15R  KFC Rhodienne De Hoek : 2 – 6
KVC Sterrebeek U14 : 8 – 4

Weekend: 17 – 18 Feb

VO Veltem KVTD P1 : 5 – 0
KVTD P4 KFC Hever : 0 – 3
VK. Veldkanteva Dames : 3 – 3
T. Bunsbeek Reserven : 3 – 3
KVC Haacht U21P : 4 – 1
U17P KFC Diest : 4 – 1
U15P :
U15R  KFC Linkebeek : uitgesteld
U14 ERC Hoeilaart : 2 – 7

Weekend: 10 – 11 Feb

KVTD P1 FC Borght Humbeek : 2 – 3
KFC Eppegem KVTD P4 : 6 – 1
Dames
Reserven Sp Molenbeek : 6 – 0
Wolfdonk Sp U21P : uitgesteld
Out-Hoegaerden U17P : 2 – 0
U15P KFC Meise : 7 – 2
U15R :
U14 :

Weekend: 3 – 4 Feb

KVTD P1 Boka United :  4 – 2
GR Vossem KVTD P4 : 3 – 1
Dames SK Leeuw : 5 – 0
Reserven HO Bierbeek : 2 – 5
Wolfdonk Sp U21P : uitgesteld
U17P Out-Hoegaerden : 0 – 5
U15P KFC Herent :  0 – 0
Ohr Huldenberg  U15R : 12 – 4
HO Bierbeek U14 : 1 – 10

Weekend: 27 – 28 Jan

VC Bertem-Leefdaal KVTD P1 : 4 – 1
KVTD P4 V. Hofstade : 3 – 2
Dames Ternat Dames : 3 – 0
KNV Keerbergen Reserven : 2 – 1
U21P Asse-Zellik : 6 – 0
VC Bertem-Leefdaal U17P : 6 – 5
KFC Eppegem U15P : 3 – 2
U15R  FC Dworp : 1 – 0
U14 Eur. 90 Kraainem : 4 – 12

 

Weekend: 19 – 20 Jan

KVTD P1 VK Linden :  3 – 1
V. Hofstade KVTD P4 :  2 – 2
Dames KFC Wezembeek :  11 – 0
Reserven KSC Keerbergen :  3 – 2
Eendr. Mazenzele Opwijk U21P : 4 – 3
U17P FC Beigem :  1 – 6
U15P  Boka United :  0 – 2
ERC Hoielaart  U15R : 11 – 0
KVW Zaventem U14 :  4 – 1

Weekend: 13-14 Jan

SC Out-Hoegaarden KVTD P1 : 1 – 1
KVTD P4 K Sp Tange : 2 – 0
KFC Lennik Dames : 3 – 1
SP Molenbeek Reserven : 0 – 0
KFC Meise U21P : 2 – 2
U17P SP Kampenhoudt : 1 – 3
U15P  HO Veltem : 10 – 0
U15R  Tempo Overijse : 0 – 15
U14 KFC Wezembeek : 1 – 6

Weekend: 6 – 7 Jan

KVTD P4 Vilvoorde City :  4 – 3
U21P KVC Haacht :  2 – 9
Diest U17P :  Uitgesteld
KFC Meise  U15P :  3 – 6

Weekend: 9 – 10 Dec

KVTD P1 Boka United :  Afgelast
Gr Vossem KVTD P4 :  Afgelast
Dames HO Wolvertem Merchtem :  2 – 5
Reserven K St Haasrode :  2 – 2
KFC Diest U21P : Afgelast
U17P VC Bertem Leefdaal :  5 – 9
U17R K Eur 90 Kraainem : Forfait
U15P  KFC Herent : Woensdag 20/12
KFC Haren  U15R :  0 – 14
ERC Hoielaart U14 :  Afgelast

Weekend: 02 – 03 Dec

VC Houtem-Oplinter KVTD P1 : 0 – 4
KVTD P4 K Euro 90 Kraainem : afgelast
Dames RWDM Girls : 5 – 1
Reserven :
U21P VC Houtem-Oplinter : 1 – 0
SC Out-Hoegaarden U17P : 5 – 2
VC Bertem-Leefdaal U17R : forfait
KFC Eppegem  U15P : 6 – 4
U15R  KCS Machelen : 6 – 3
U14 VC Bertem-Leefdaal : 3 – 2

 

Weekend: 25 – 26 Nov

KVTD P1 HO Bierbeek :  4 – 3  (Verslag)
VK Weerde KVTD P4 :  4 – 1
KFC Eppegem Dames :  0 – 12
Eendracht Eizer Reserven :  1 – 1
U21P KVC Kessel-Lo :  1 – 2
KVC Kessel-Lo U17P :  10 – 0
G. Vossem U17R :  forfait
U15P  Boka United :  7 – 3
ERC Hoeilaert  U15R :  7 – 2
FC Moorsel U14 :  1 – 3

Weekend: 18 – 19 Nov

KFC Strombeek KVTD P1 : 2 – 1
KVTD P4 K Euro 90 Kraainem : 3 – 4
Eend Mazenzele Opwijk Dames : 0 – 7
SP Roosbeek-Neervelp Reserven : 3 – 7
SP Kampenhout U21P : 4 – 0
U17P SP Kampenhout : 0 – 2
U17R K Haasrode : 2 – 2
U15P  KV Zuun : 9 – 2
OHR Huldenberg  U15R : 2 – 7
K Euro 90 Kraainem U14 : 3 – 1

 

Weekend: 11 – 12 Nov

KAC Betekom KVTD P1 :  4 – 1 (Verslag)
KVTD P4 Bon Air Sp :  2 – 2
Dames :
Reserven SK Nossegem : uitgesteld
U21P KFC Meise :  1 – 5
VC Houtem Oplinter U17P  6 – 0
U17R  KVOC  Sterrebeek : 3 – 2
U15P OHL : 6 – 1
U15R KFC Wezembeek :  7 – 0
U14 FC Kortenberg – Meerbeek :  8 – 3

 

Weekend: 04 – 05 Nov

KVTD P1 SC Aarschot :  1 – 1
K Steenokkerzeel KVTD P4 :  5 – 0
Cr Vissenaken Dames :  uitgesteld
KVC Sterrebeek Reserven :  1 – 3
KVC Haacht U21P :  1 – 4
U17P V Haasrode : 0 – 4
U17R OHR Huldenberg :  uitgesteld
U15P  KAC Betekom :  4 – 1
VC Bertem Leefdaal  U15R :  0 – 7
KFC Wezembeek U14 :  21 – 2

 

Weekend: 28 – 29 Okt

RC Butsel KVTD P1 :  2 – 3
KVTD P4 OHR Huldenburg :  0 – 1
Dames VK veldkanteva :  1 – 5
Reserven T. Bunsbeek :  8 – 2
U21P Eendr. Mazenzele Opwijk :  2 – 2
KFC Diest U17P 2 – 1
Kessel-lo U17R : 11 – 0
SP Kampenhout U15P : 5 – 3
U15R Ritterklub Jette : 2 – 3
U14 K. Haasrode : 7 – 0

 

Weekend: 21 – 22 Okt

KVTD P1 VK Liedekerke :  2 – 2  (verslag)
FC Melsbroek KVTD P4 :  4 – 0
SK Pepingen-Halle Dames :  2 – 3
FC Tildonk Reserven :  1 – 5
U21P KFC Diest :  2 – 5
VC Bertem Leefdaal U17P : 5 – 4
K Eur Kraainem U17R :  5 – 2
KFC Herent  U15P :  2 – 4
U15R  KFC Haren :  3 – 3
U14 ERC Hoeilaart :  7 – 0

Weekend: 14 – 15 Okt

KFC Meise KVTD P1 :  2 – 4    (verslag)
KVTD P4 KCVV Elewijt :  5 – 0
VK Liedekerke Dames :  1 – 1
 Reserven OHL :  2 – 0
Asse-Zellik U21P :  3 – 2
U17P SC Out-Hoegaarden  1 – 8
U17R VC Bertem-Leefdaal :  1 – 7
U15P KFC Eppegem :  3 – 3
KCS Machelen U15R :  2 – 11
VC Bertem-Leefdaal U14 :  4 – 1

Weekend: 7-8 Okt

KVTD P1 HO Veltem :  0 – 3
KFC Hever KVTD P4 :  1 – 3
SK Leeuw Dames :  0 – 6
HO Bierbeek Reserven :  2 – 7
KVC Kessel-lo U21P : 2 – 1
U17P KVC Kessel-lo : 2 – 6
GR Vossem U17R :  0 – 5 (forfait)
Boka United  U15P : 10 – 1
U15R  ERC Hoeilaart :  1 – 5
U14 FC Moorsel : 3 – 0

 

Weekend: 30 Sep – 1 Okt

FC Borgt Humbeek KVTD P1 :  2 – 2 (verslag)
KVTD P4 KFC Eppegem :  3 – 1
Dames FC Ternat :  2 – 1
 Reserven KNV Keerbergen :  6 – 0
U21P SP Kampenhout :  1 – 4
SP Kampenhout U17P  7 – 2
FC V Haasrode U17R :  5 – 0 (forfait)
KV Zuun U15P :  2 – 10
U15R OHR Huldenberg :  2 – 7
U14 Eur 90 Kraainem :  11 – 0

Weekend: 23 – 24 Sep 2017

Eerste Ploeg VC Bertem-Leefdaal :  3 – 2 (verslag)
V Hofstade Eerste ploeg B :  1 – 2 (verslag)
KFC Wezembeek Dames :  0 – 9
KSC Keerbergen Reserven :  4 – 4
KFC Meise U21P :  5 – 0
U17P VC Houtem-Oplinter : 5 – 3
U17R KVOC Sterrebeek :   0 – 5 (forfait)
OHL  U15P : 6 – 4
KFC Wezembeek  U15R :  6 – 2
FC Kortenberg Meerbeek U14 :  1 – 9

Week: 16 – 17 Sep 2017

VK Linden Eerste Ploeg :  4 – 3 (verslag)
Eerste ploeg B KFC Peutie :  1 – 3
Dames KFC Lennik :  2 – 0
Reserven :
U21P KVC Haacht :  1 – 0
K ST Haasrode U17P  6 – 0
OHR Huldenberg U17R :  3 – 7
KAC Betekom U15P :  2 – 5
U15R VC Bertem-Leefdaal :  7 – 3
U14 KFC Wezembeek :  1 – 10

Week: 8 – 9 – 10 Sep 2017

Eerste Ploeg SC Out-Hoegaerden :  3 – 1 (verslag)
K SP Tange Eerste ploeg B :  1 – 2
HO Wolvertem Merchtem Dames : 10 – 0
K ST Haasrode Reserven :  0 – 0
U21P Wolfsdonk SP : 0 – 3
EENDR Mazenzele Opwijk U21P : 3 – 3
U17P KFC Diest :  5 – 2
U17R Kessel-LO :  1 – 3
U15P SP Kampenhout :  5 – 0
Ritterclub Jette U15R : 3 – 8
K ST Haasrode U14 :  0 – 7

Week: 2 – 3 Sep 2017

FC Melsbroek Eerste Ploeg :  3 – 3 (verslag)
Eerste ploeg B Vilvoorde United :  5 – 1
Dames FC Herne : Uitgesteld
Reserven KFC Herent :  1 – 1
Houtem-Oplinter U21P : 1 – 2
Wolfsdonk sport U17P :  11 – 1
OHL U15P :  1 – 10
Wolfsdonk sport U14P :  1 – 5

Week: 26-27 Aug 2017

KFC Rap Wezemaal Eerste ploeg (P1) :  3 – 0
U15 Toernooi Lennik :  3de plaats

Week: 23 Aug 2017

U21 Tempo Overijse : 1 – 4

Week: 21 Aug 2017

U17 Tempo Overijse : 3 – 7

Week: 19 Aug 2017 (Cup)

Eerste Ploeg Dend Pamel : 2 – 2
U21P FC Beigem : 2 – 1
U17 Boka United : 2 – 7
U14/U15 VC Bertem-Leefdaal : 2 – 2

Week: 15 Aug 2017 (Concept Cup)

Tempo Overijse Eerste ploeg (P1) :  1 – 3
Eerste ploeg (P1) K St Haasrode :  3 – 1

Week: 14- 15 Aug 2017

Eerste ploeg B (P4) Tempo Overijse : 1 – 5
U14/U15 Tempo Overijse : 4 – 8

Week: 13 Aug 2017 (Cup)

KV Kester Gooik Eerste ploeg (P1) : 2 – 2

Week: 10 Aug 2017

Eerste ploeg (P1) RC Villers la Ville : 5 – 3

Week: 8 Aug 2017

K St Haasrode Eerste ploeg B (P4) : 2 – 1

Week: 6 Aug 2017 (Cup)

Eerste ploeg (P1) SK Leeuw : 1 – 2

Week: 1 Aug 2017

Eerste ploeg (P1) SK Nossegem : 4 – 3

Week: 28 juli 2017

Eendracht Eizer Eerste ploeg (P1) : 2 – 0

Week: 26 juli 2017

KVC Sterrebeek Eerste ploeg (P1) : 2 – 2

TOP OSS CUP 2017

U17

Wedstrijden   Uitslag
U17 – U17 Poule A KV Tervuren-Duisburg U17 1 TAVV U17 1 1-1
U17 – U17 Poule A Pr Irene U17 1 KV Tervuren-Duisburg U17 1 3-1
U17 – U17 Poule A KV Tervuren-Duisburg U17 1 FC Grone U17 1 3-1
U17 – U17 Main C KV Tervuren-Duisburg U17 1 TOP U17 2 0-1
U17 – U17 Main C VFB Lette U17 1 KV Tervuren-Duisburg U17 1 3-0
U17 – U17 Main Pl 9/10 KV Tervuren-Duisburg U17 1 SVW’27 U17 1 0-0

U17 – U17 Poule A

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 Pr Irene U17 1 6 3 2 0 1 8 3
2 FC Grone U17 1 6 3 2 0 1 6 4
3 KV Tervuren-Duisburg U17 1 4 3 1 1 1 5 5
4 TAVV U17 1 1 3 0 1 2 1 8

U17 – U17 Main C

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 VFB Lette U17 1 4 2 1 1 0 3 0
2 TOP U17 2 4 2 1 1 0 1 0
3 KV Tervuren-Duisburg U17 1 0 2 0 0 2 0 4

 U17 – U17 Main Pl 9/12

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
9 KV Tervuren-Duisburg U17 1 3 1 1 0 0 0 0
10 SVW’27 U17 1 0 1 0 0 1 0 0

 

U15P

Schema   Uitslag
U15 – U15 Poule A KV Tervuren-Duisburg U15 1 Pr Irene U15 1 0-2
U15 – U15 Poule A De Alblas U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 1-0
U15 Penalty Comp. – Pen Comp. A TOP U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 3-4
U15 Penalty Comp. – Pen Comp. A KV Tervuren-Duisburg U15 1 AS Roquebrune Cap Martin U15 1 4-3
U15 – U15 Poule A KV Tervuren-Duisburg U15 1 VFB Lette U15 1 0-1
U15 Penalty Comp. KV Tervuren-Duisburg U15 1 Rijnvogels U15 2 6-7
U15 – U15 Challenge C KV Tervuren-Duisburg U15 1 AS Roquebrune Cap Martin U15 1 0-0
U15 – U15 Challenge C Rijnvogels U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 2-3
U15 – U15 Challenge Pl 1/4 Glejbjerg SF U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 0-1
U15 – U15 Challenge Pl 1/4 Pr Irene U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 0-0 Wint na strafschoppen

 

 

U15 – U15 Poule A

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 De Alblas U15 1 9 3 3 0 0 4 0
2 VFB Lette U15 1 6 3 2 0 1 4 1
3 Pr Irene U15 1 3 3 1 0 2 2 5
4 KV Tervuren-Duisburg U15 1 0 3 0 0 3 0 4

 

U15 – U15 Challenge C

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 4 2 1 1 0 3 2
2 AS Roquebrune Cap Martin U15 1 2 2 0 2 0 0 0
3 Rijnvogels U15 1 1 2 0 1 1 2 3

U15 Penalty Comp. – Pen Comp. A

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 KV Tervuren-Duisburg U15 1 6 2 2 0 0 8 6
2 TOP U15 1 3 2 1 0 1 8 7
3 AS Roquebrune Cap Martin U15 1 0 2 0 0 2 6 9

U15R/U14

Schema   Uitslag
U15 – U15 Poule B KV Tervuren-Duisburg U15 2 vv Workum U15 1 1-3
U15 – U15 Poule B Ruwaard U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 2 0-2
U15 Penalty Comp. – Pen Comp. B TOP U15 2 KV Tervuren-Duisburg U15 2 4-2
U15 Penalty Comp. – Pen Comp. B KV Tervuren-Duisburg U15 2 AS Templeuve U15 1 5-6
U15 – U15 Poule B KV Tervuren-Duisburg U15 2 Glejbjerg SF U15 1 3-0
U15 – U15 Main D KV Tervuren-Duisburg U15 2 KV Mechelen U15 1 0-0
U15 – U15 Main D TSV Holzhausen Rhwd U15 1 KV Tervuren-Duisburg U15 2 0-4
U15 – U15 Main Pl 5/8 C.S.M. Clamart U15 KV Tervuren-Duisburg U15 2 0-3
U15 – U15 Main Pl 5/6 KV Tervuren-Duisburg U15 2 vv VEP U15 1 1-1 Wint na strafschoppen

 

U15 – U15 Poule B

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 vv Workum U15 1 7 3 2 1 0 5 2
2 KV Tervuren-Duisburg U15 2 6 3 2 0 1 6 3
3 Glejbjerg SF U15 1 3 3 1 0 2 2 5
4 Ruwaard U15 1 1 3 0 1 2 0 3

U15 – U15 Main D

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 KV Mechelen U15 1 4 2 1 1 0 5 0
2 KV Tervuren-Duisburg U15 2 4 2 1 1 0 4 0
3 TSV Holzhausen Rhwd U15 1 0 2 0 0 2 0 9

U15 Penalty Comp. – Pen Comp. B

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 TOP U15 2 6 2 2 0 0 9 6
2 AS Templeuve U15 1 3 2 1 0 1 10 10
3 KV Tervuren-Duisburg U15 2 0 2 0 0 2 7 10

U15R/U14

U13/9 – U13/9 Poule A KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 VV Reiger Boys U13/9 2-1
U13/9 – U13/9 Poule A IF Lyseng U13/9 1 KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 0-1
U13/9 Penalty Comp. KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 IF Lyseng U13/9 1 3-2
U13/9 Penalty Comp. KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 VFL Sindorf 1928 U13/9 1 1-2
U13/9 – U13/9 Poule A KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 RUS Givry U13/9 1 0-1
U13/9 – U13/9 Main A KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 VK Holsbeek U13/9 1 2-0
U13/9 – U13/9 Main A sv Houten U13/9 1 KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 0-2
U13/9 – U13/9 Main A KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 VFL Sindorf 1928 U13/9 1 2 – 1

U13/9 – U13/9 Poule A

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 6 3 2 0 1 3 2
1 VV Reiger Boys U13/9 6 3 2 0 1 3 2
3 IF Lyseng U13/9 1 3 3 1 0 2 3 2
4 RUS Givry U13/9 1 3 3 1 0 2 1 4

U13/9 – U13/9 Main A

    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Goals voor Goals tegen
1 KV Tervuren-Duisburg U13/9 1 6 2 2 0 0 4 0
2 VFL Sindorf 1928 U13/9 1 2 2 0 2 0 0 0
3 sv Houten U13/9 1 2 3 0 2 1 1 3
3 VK Holsbeek U13/9 1 2 3 0 2 1 1 3